Nowa Komendant, Nowe Wyzwania- Budujemy Bezpieczną Przyszłość Razem.
Szanowni Mieszkańcy Bełchatowa,
witamy na stronie internetowej Straży Miejskiej w Bełchatowie! Pragniemy poinformować Państwa o zmianach, które zaszły w naszej jednostce. Z dniem 1 grudnia 2025r. funkcję Komendanta Straży Miejskiej w Bełchatowie objęła mgr Jagoda Nieborak.
Pani Komendant pragnie zapewnić, że jej priorytetem jest stworzenie otwartego kanału komunikacji i współpracy z mieszkańcami. Wierzymy, że tylko poprzez dialog, wzajemny szacunek i zaangażowanie możemy skutecznie dbać o bezpieczeństwo oraz poprawiać jakość życia w naszym mieście.












