Spotkanie wigilijne

W miniony piątek odbyło się spotkanie wigilijne pracowników Straży Miejskiej w Bełchatowie. Była to doskonała okazja do podsumowania mijającego roku, a także do złożenia sobie nawzajem życzeń świątecznych i noworocznych.
Spotkanie nabrało szczególnego charakteru dla kilku strażników, uhonorowanych awansem na wyższe stanowiska strażnicze. Te w pełni zasłużone promocje stanowiły dowód uznania dla ich zaangażowania i oddanej służby na rzecz bełchatowskiej społeczności. Co więcej, kilku funkcjonariuszy spotkało się z pochwałami za wyjątkowe dokonania i sumienną pracę.
Wigilia odbyła się w Muzeum Regionalnym, dzięki życzliwości Pana Dyrektora dr. hab. Dariusza Roguta, któremu serdecznie dziękujemy za gościnność. Podczas spotkania towarzyszyli nam przedstawiciele Rady Miejskiej, przewodnicząca pani Moinika Grabowska oraz wiceprzewodniczący pan Mariusz Półbrat.
Nie zabrakło także świątecznych życzeń oraz miłego spotkania z Prezydentem Miasta Bełchatowa, Panem Patrykiem Marjanem.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.






















