Straż Miejska walczy z dopalaczami.
Straż Miejska prowadzi stałą kontrolę posiadania i używania przez młodzież „dopalaczy”. Kontrolujemy również rejony sklepów, co do których mamy informację, że sprzedawane są tam „dopalacze”. Współpracujemy w tym zadaniu ze służbami państwowymi - Policją i Sanepidem oraz placówkami oświatowymi. Prowadzimy także szeroką profilaktykę szkolną uświadamiając dzieciom i młodzieży jak trującymi i niebezpiecznymi dla zdrowia i życia są „dopalacze”.
Do włączenia się do tej walki zachęcamy wszystkich, dla których ważne jest zdrowie i życie naszych dzieci.
Telefon alarmowy 986 Straży Miejskiej czynny jest całą dobę.
Źródło: dolsat.pl
https://www.youtube.com/watch?v=AC-UiSQa5j4












