Strażnicy miejscy apelują o rozwagę, czujność, cierpliwość i wzajemny szacunek.

Strażnicy miejscy apelują o rozwagę, czujność, cierpliwość i wzajemny szacunek.

Wybierając się na cmentarz, uważajmy na złodziei, którzy działają wg. prostego i podobnego schematu. Wystarczy krótka chwila nieuwagi, by stracić cenne mienie. Złodzieje obserwują osobę i wykorzystują moment, gdy ta oddali się, by przynieść wodę lub wyrzucić śmieci. Osoby, które przyszły na cmentarz powinny pamiętać, by zabrać ze sobą torebkę, saszetkę, nawet, jeśli odchodzą od nagrobka na chwilę.
Zabierajmy na cmentarz tylko to, co jest niezbędne podczas porządków. Nie zabierajmy dokumentów, które są nam zbędne na ten czas.
Pamiętając o tych kilku zasadach unikniemy przykrych konsekwencji i nieprzyjemnych formalności, np. wyrabianie nowych dokumentów.
W przypadku ujawnienia kradzieży lub zaobserwowania podejrzanie zachowujących się osób należy niezwłocznie skontaktować się ze Strażą Miejską pod numerem tel. 986.

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu na Dzień Wszystkich Świętych.

 1. listopada na kilku ulicach miasta Bełchatowa została zmieniona organizacja ruchu. Ze względu na wprowadzane zmiany oraz wzmożony ruch przy cmentarzach, prosimy kierowców o szczególną ostrożność.

 Powyżej podajemy szczegóły w formie mapki.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności